Agenda 2018

16 december

FolliArt (Liesbeth Nijs & Luc Gysbrechts-viola d'amore, violin & viola, Elise Christiaens-violone & Constance Allanic-baroque harp)

play Biber, Schmelzer & co

11:00 Alter Schlachthof  Eupen (B) https://www.alter-schlachthof.be/veranstaltung/matineekonzert-folliart/

3 november

Jean Gilles: Requiem

15:30 Domkerk Utrecht http://www.domkerk.nl/nl/muziek/concertagenda

October 28

The Muse of Albion: solo harp recital (arpa doppia): John Dowland, John Danyell, William Kinloch, William Byrd...

15:30 Martin Luther Kirche, Aachen Brand (D)

23 oktober

The Muse of Albion: solo harp recital (arpa doppia) met oa. John Dowland, John Danyell William Kinloch & William Byrd

20:15 Hasseltse Kapel Tilburg https://www.hasseltsekapel.nl/category/agenda/

21 oktober

The Muse of Albion: solo harp recital (arpa doppia) met oa. John Dowland, John Danyell William Kinloch & William Byrd

15:00 Viegas Harps, Mechelen (B)

17:30-20:00 mascterclass, all harp types welcome! https://viegasharp.be/winkel/activiteiten-herfst-2018/

 

14 oktober

Camerata Trajectina: Vive le Geus!

11:00 Openluchtmuseum Arnhem http://www.camerata-trajectina.nl

 

13 oktober

Camerata Trajectina: Vive le Geus!

10:00-17:00 Groningen http://www.camerata-trajectina.nl

12 oktober

Camerata Trajectina: Vive le Geus!

11:00 Den Briel

20:15 Leiden http://www.camerata-trajectina.nl

11 oktober

Camerata Trajectina: Vive le Geus!

20:15 Muiderslot http://www.camerata-trajectina.nl

29 september

Camerata Trajectina: besloten concert

15 september

Charpentier: Missa Assumpta est Maria

15:30 Domkerk Utrecht http://www.domkerk.nl/nl/muziek/concertagenda

8 september

Camerata Trajectina: 400 jaar Jacob Cats

15:30 Brouwershaven http://www.camerata-trajectina.nl

2 september

De vele gezichten van de viola da gamba: democoncert met luthiers René Slotboom & Floris-Jan van der Voort

Oude muziek markt, festival oude muziek

14:00 Club Nine, TivoliVredenburg Utrecht. Toegang gratis.

27-29 augustus

Consort Aubaine (Lynda Sayce-plectrumluit, Hans Lub-vedel en Constance Allanic-gotische harp) begeleiden de danswokshops van Rachel Davies-Farr

Utrecht Festival Oude Muziek

10:00-12:00 Utrechts Centrum voor de Kunsten

August 26

Monteverdi: L'Orfeo, with I Fagiolini

AMUZ Antwerpen (B)

28 juli

Camerata Trajectina: Vive le Geus!

Château d'Aucors (F)

Itinéraire Baroque en Përigord Vert

21 juli

Camerata Trajectina speelt Bredero

14:00 Het Veld, festival Wonderfeel, 's Graveland

8 juni

Concierto dibujado  (lyra viol, Alfonso Waye)

20:00 Instituto Cervantes Bruxelles

3 juni

presentatieconcert NMF (arpa doppia)

15:00 Philharmonie Haarlem

1 juni

'Over water en liefde' (Gotische harp & renaissance dans) Fiori di Folia & Accademia Amsterdam

20:15 Oosterkerk

12-13 mei

Dutch Harp Festival, TivoliVredenburg Utrecht

13 mei: solo recital (arpa doppia & viola da gamba) The soundtrack of Cecilia, 10:15 Cloud Nine

12 mei: workshop 'Dansen als de Fransen' 15:00 the Pit

22 april

Camerata Trajectina in Leeuwarden

Geelvinck wandelconcerten

21 april

Gambadag Maastricht

voor meer info en inschrijven: contactpagina

16 april

Camerata Trajectina

Rotterdam

15 april

Camerata Trajectina

Haarlem

14 april

Camerata Trajectina

Emmeloord

13 april

Camerata Trajectina

Deventer

12 april

Camerata Trajectina

Westzaan

11 april

Camerata Trajectina

Maastricht

10 april

Camerata Trajectina

Muiderslot

 

8 april

Camerata Trajectina

Heeswijk

7 april

Camerata Trajectina

's Heerenberg

31 maart

J.S. Bach: Mattheus-Passion

G

24 maart

J.S. Bach: Mattheus-Passion

Dominicuskerk Amsterdam

23 maart

J.S. Bach: Mattheus-Passion, met  de Utrechtse Oratorium Vereniging

Aloyisiuskerk Utrecht

18 maart

J.S. Bach, G.F. Telemann & co. met strijkers van het Koninklijk Concertgebouworkest  en Miron Andres & Constance Allanic-viola da gamba

15:00 Sloterkerk Amsterdam

17 maart

J.S. Bach: Mattheus-Passion

15:30 Domkerk Utrecht

January 14

Stravaganza! 17th Century music from Napels and Sicilia on arpa doppia

Gemeindehaus, Merzenich (D)